9 lat. DZIEWIĘĆ lat zajęło mi stworzenie strony Codito. Owszem, istniała strona, ale od zawsze była “w przygotowaniu” i zachęcała do zajrzenia później.

Czemu nie udało mi się jej stworzyć przez tyle lat? Jest wiele powodów, ale najważniejszy to: nadmierne kombinowanie 😅

Serio, za każdym razem, gdy chciałem się tym zająć, wyglądało to mniej więcej tak: “Dobra, zaczniemy od A… Nie, to nie wspiera B. Więc może C - nieee, to nie ogarnie D. Potrzebuję E! Cholera, za dużo pracy, nie mam tyle czasu”.

A więc rozwijałem się przez te lata, współpracowałem z wieloma firmami, pracowałem przy wielu projektach, wszędzie dawałem z siebie wszystko - tylko nie w kwestii własnego portfolio 🙄

Jednak na tym etapie swojej kariery zawodowej zdecydowałem, że naprawdę muszę się tym zająć. Jest tyle wiedzy, którą się mogę podzielić, problemów, które rozwiązuję w pracy, rzeczy, z którymi się stykam, a które mogłyby okazać się pomocne dla innych. Posłuży to też za notes, z którego sam będę mógł skorzystać 😉

Od teraz będę publikował różne materiały: opisy how-to, nowinki techniczne, subiektywne artykuły i inne. Postaram się też wstecznie spisać rzeczy, które postrzegam jako istotne i chcę je tutaj mieć.

Do dzieła! 😎